I Koszalińskie Warsztaty Gospel – 2016

Inicjatywa polegająca na organizacji warsztatów muzycznych opartych na muzyce gospel. Podczas warsztatów uczestnicy pod opieką doświadczonych instruktorów wykonują muzykę gospel.

Każdorazowo zwieńczeniem warsztatów jest uroczysty koncert finałowy. Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów staje się członkiem wielkiego chóru gospel – jest to ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodzin czy zaproszonych gości.

Głównym celem pierwszej edycji warsztatów jest popularyzacja tej muzyki w Koszalinie, jako muzyki pełnej energii i radości. Dodatkowo warsztaty mają na celu:

  • podniesienie umiejętności muzycznych uczestników,
  • integrację różnych grup społecznych,
  • szerzenie tolerancji i akceptacji.
  • naukę prawidłowej emisji głosu

Warsztaty uczą śpiewania z pasją i czerpania radości z wykonywania wspólnego dzieła a występ finałowy buduje pozytywne emocje i pozostawia wiele radości na kolejne dni. 

O warsztatach

Termin: 3-4 września 2016 r
Zajęcia rozpoczynają się w sobotę rano o godz. 9:00 z przerwami potrwają do godz. 18:00. W niedzielę dalszy ciąg warsztatów od godz. 9:00 do 13:00 oraz próba generalna o godz. 15:00

Miejsce: klub CK 105 w Koszalinie (ul. Zwycięstwa 105)

Prowadzenie: Agnieszka Tomaszewska-Górska z zespołem GospelJoy z Poznania.

Koncert finałowy: 4 września (niedziela), godz. 17:00, sala CK105
Udział w koncercie finałowym jest bezpłatny – jednak wejście gości na koncert będzie możliwe tylko za okazaniem darmowej wejściówki (którą można rezerwować podczas rejestracji). Liczba wejściówek jest ograniczona. Pierwszeństwo korzystania z wejściówek mają uczestnicy odbierający je dla swoich gości. Uczestnicy warsztatów wejściówek nie potrzebują, gdyż tego wieczoru będą Artystami!

Sponsor

Głównym sponsorem warsztatów w 2016 roku jest Fundacja PZU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2021 Fundacja Koliber . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.